تور مجازی
 sharif  1397/04/16  154

تور مجازی عبارت است از مجموعه ای از نماهای پانورامای ۳۶۰ درجه از یک مکان که توسط آن بیننده میتواند با مشاهده و چرخاندن تصاویر و همچنین جابجایی بین نقاط دارای تصویر پانوراما گردشی مجازی در آن مکان را تجربه کند (مشاهده نمایید:تور مجازی جاذبه های گردشگری شیراز). در تور مجازی کارگردان برخلاف کلیپ ویدئویی خود کاربر می باشد و می تواند با چرخاندن تصاویر زاویه دلخواه را مشاهده نماید. اساس تور مجازی عکس های پانورامای ۳۶۰ درجه و یا کلیپ های ویدئویی ۳۶۰ درجه است که به یکدیگر متصل هستند و پوششی کامل از محیط مورد نظر را فراهم می سازند. بر روی تور مجازی امکانات مختلفی مانند عکس های ثابت، کلیپ های ویدئویی، گفتار صوتی، افکتهای صوتی،  توضیحات متنی، نقشه، پلان محیط و سایر امکانات قابل جایگذاری است و می‌تواند یک مجموعه منحصر به فرد چند رسانه ای با هدف معرفی کامل یک مکان تجاری، اقامتی، آموزشی، تولیدی و غیره باشد.

بینندگان تورمجازی از هر جایی می‌تواند فضای مکان معرفی شده را در بهترین حالت مشاهده نمایند و ضمن گردش در محیط با خدمات و کالاهای قابل ارائه کسب و کار مورد نظر آشنا شوند.

 

تور مجازی چیست


یک تور مجازی خوب باید دارای تصاویری با کیفیت بالا و سازگاری کامل با همه مرورگرها و دستگاه های هوشمند باشد تا تجربه‌ای لذت‌ بخش را در اختیار بیننده قرار دهد. حجم و سرعت بارگذاری مناسب، نمایش روان تصاویر، عدم وجود خطا در تصاویر، فاصله مناسب نقاط عکسبرداری شده و افکت های مناسب حین جابجایی بین نقاط از دیگر فاکتورهای مهم یک تور مجازی ایده آل و مناسب می باشد. یک تور مجازی خوب تاثیری مثبت بر رونق کسب و کار و افزایش مشتری دارد.(مشاهده نمایید: چرا باید برای فروشگاه خود یک تور مجازی داشته باشید؟)
تیم مجرب پانومن ضمن رعایت تمام اصول ذکر شده در تهیه تور مجازی آماده است تا نسبت به تهیه و ارائه تور مجازی از فضای کسب و کار شما و ارائه آن در قالب وب سایت (یا بارگذاری آن بر روی وب سایت شما) و اپلیکیشن گوشی‌های هوشمند اقدام نماید.
برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت پلان جزئیات تهیه تور مجازی که شامل زمانبندی و صورت هزینه است با ما تماس حاصل فرمایید.
منبع سایت:
panoman

Loading...