طراحی سایت پزشکی
 mch  1397/05/14  167


در قدیم برای دکتر رفتن باید صف های طولانی را می ایستادیم تا نوبت دکتر بگیریم ولی امروزه با پیشرفت تکنولوژی و بستر اینترنت دیگر باید با این نوع نوبت دهی خداحافظی کرد زیرا ما در شرکت عصر مجازی با طراحی سیستمی اصولی و راحت وآسان برای رزرو نوبت دکتر طراحی کردیم تا دیگر مثل قدیم دچار این مشکلات نشویم.
تیم فنی عصر مجازی با طراحی و برنامه نویسی سیستمی فوق العاده و کارآمد در استان قم شمارا در جهت بر طرف کردن این مشکلات همراهی میکند.
مزایای این سیستم
امکان ایجاد صفحه شخصی برای هر دکتر
در این سیستم امکان اضافه کردن دکترها با دسترسی خود دکتر ها برای بارگذاری مطالب ،آدرس مطب روی نقشه ،اطلاعات تحصیلی دکتر،برنامه کاری دکتر ها و هر امکانی که برای هر شخص موردنیاز باشد را تعبیه کرده ایم.
امکان رزرو
کاربرد اصلی این سیستم امکان رزرو و نوبت دهی به بیماران است که با طراحی بسیار ساده و اصولی کار بیماران را راحت کرده است که بیمان را چند کلیک ساده به خواسته خود می رسند .
بخش مقالات
یکی از مهم ترین بخش هایی که تعبیه شده است بخش مقالات است که هر دکتری می تواند مقالات خود را در زمینه های مختلف پزشکی ،درمانی و ... اضافه کنند تا دیگران از آن مقاله بهره ببرند
یک امکان بسیار ارزشمندی که قرار داده ایم ایجاد پنل دکتر ها با استان های مختلف یعنی هر می توان هر دکتر را از هر جای ایران به این سامانه اضافه کرد و بیماران با مراجعه به این سایت و انتخاب شهر مورد نظر خودامکان دیدن دکتر های شهر خود را دارند
این سیستم انعطاف پذیری بالایی دارد و می توان مطابق با خواسته هر مشتری امکانی را اضافه نمود و یا از آن کم کرد
تیم عصر مجازی در تمام مراحل طراحی و تولید برنامه در خدمت شما عزیزان است.
ما تا آخر همراهتان هستیم.

مطالب مرتبط
...
طراحی سایت املاک
mch  1397/05/14  171 
...
طراحی سایت پزشکی
mch  1397/05/14  167 
...
طراحی سایت خبری
mch  1397/05/14  151 
Loading...