طراحی سایت داینامیک
 mch  1397/05/14  140


در گذشته بسیاری از سایت ها به صورت استاتیک بودند ولی امروزه بیشتر سایت ها به صورت داینامیک هستند در ادامه  این مقاله با ما همراه باشید تا تعریف دقیقی برای شما ارائه دهیم:
طراحی سایت استاتیک
سایت های استاتیک به سایت هایی می گویند که قابلیت تغییر از طریق افراد عادی امکان پذیر نیس و فقط کسانی می توانند این سایت هارا به روز کنند که دانش برنامه نویسی تحت وب را بلد باشند. سایت های استاتیک معمولا با زبان ها html ,css  نوشته می شوند که زبان های سمت کاربر یا کلاینت هستند سمت کاربر به این معنا است که پردازش ها و عمیلیات ها در سمت کاربر و در سیستم کاربر یعنی مرورگر هر کاربر اتفاق می افتد.
پس اگر بخواهیم تعریفی ساده از سایت های استاتیک بگوییم :
به سایت هایی که دارای پنل مدیریتی نیستند که مدیر سایت بتواند مطالبی را به سایت اضافه کند و یا مطلبی از سایت را حذف کند و اگر بخواهد مطلبی یا موضوعی را به سایت اضافه کند باید به طراحان وب و یا افرادی که برنامه نویس تحت وب هستند بسپارد.
اینگونه سایت ها بیشتر برای معرفی شرکت،جشن،یک مکان و یامعرفی هر موضوعی که نیاز به تغییر مداوم نداشته باشد مناسب هستند.
طراحی سایت داینامیک
بیشتر سایت هایی که امروزه تولید می شوند سایت های داینامیک هستند.به سایت هایی که برای روزرسانی و تغییر در سایت نیازی به دانش برنامه نویسی نباشد وهر کسی با یک آموزش ساده بتواند تغییراتی در سایت اعمال کند.
به بیان ساده به سایت هایی که دارای پنل مدیریتی باشند که مدیر سایت می تواند از طریق آن مطلبی را به سایت بیفزاید یا موضوعی را از سایت حذف کند سایت داینامیک می گویند.
زبان های برنامه نویسی مورد استفاده در طراحی سایت  داینامیک
علاوه بر زبان هایی که در سایت های استاتیک مورد استفاده قرار می گیرد زبان های سمت سرور هم اصافه می شوند از جمله زبان هایی که سمت سرور هستند زبانه php ، زبان asp نام دارد این دو زبان زبان های سمت سرور هستند یعنی تمام پردازش ها و عملیات های آن در سمت سرور است .یکی از مهم ترین مباحثی که در زبان های سمت سرور است امنیت این زبان ها هست که یکسری پارامتر هایی دارد که باید برنامه نویسان سمت سرو این موارد را رعایت کنند.
مزایای طراحی سایت استاتیک
هزینه طراحی کم
آماده شدن سریع سایت
معایب طراحی سایت استاتیک
ایجاد هزینه های اضافی برای ایجاد تغییرات در سایت
زمانبر بودن برای ایجاد تغییرات در سایت
 
مزایای طراحی سایت داینامیک
با یک بار هزینه کردن دارای سایتی می شوید که برای ایجاد تغییرات نیاز به دانش برنامه نویسی نیست و به راحتی می توان تغییرات را ایجاد کرد.
قابلیت تغییر در سایت در هر زمانی که نیاز دارید.
بدون هزینه بروزرسانی
ایجاد صفحات به تعداد دلخواه
معایب طراحی سایت داینامیک
هزینه اولیه زیاد برای طراحی سایت
خطر هک کردن سایت در صورت رعایت نکردن مسائل امنیتی
ما در شرکت عصر مجازی با تیمی قوی و با بیش از 10 سال تجربه در استان قم و با برنامه نویسی اصولی خیال شما را بابت همه مواردی که در بالا گفته شد راحت میکنیم.
 عصر مجازی در استان قم برای طراحی سایت های داینامیک  و استاتیک در خدمت شما  عزیزان هستیم.
 

 

مطالب مرتبط
...
طراحی سایت املاک
mch  1397/05/14  172 
...
طراحی سایت پزشکی
mch  1397/05/14  167 
...
طراحی سایت خبری
mch  1397/05/14  151 
Loading...