6 تا از بهترین نرم افزارهای جدید کامپیوتر که ارزش تست دارند
 mollayi  1397/05/18  138

نرم افزار Win Tonic

6 تا از بهترین نرم افزارهای جدید کامپیوتر (13 / 11 / 96)
نرم افزار Win Tonic

این نرم افزار چندین سرویس را به شما ارائه می دهد از جمله این که عملکرد و امنیت سیستم را بالا می برد به طوری که می توانید برای پاکسازی کامپیوتر از فایل های غیر ضروری و غیر فعال کردن برنامه هایی که از منابع سیستم زیاد مصرف میکنند و بهبود کارایی هارد دیسک ، از این نرم افزار استفاده نمایید. از طرفی سیستم شما را در برابر بدافزارها و ویروس ها محافظت کرده و مرور در اینترنت را امن می کند و آسیب پذیری کامپیوتر را شناسایی کرده و برطرف می کند تا رفع هرگونه تهدید شود. کار با این نرم افزار ساده بوده و تنها با یک کلیک می توان تمام ابزارها را برای اسکن سیستم اجراء کرد. از رابط کاربری شیک و زیبایی برخوردار است.

نرم افزار ScanTransfer

انتقال فایل و عکس و فیلم از گوشی به کامپیوتر با نرم افزار ScanTransfer
نرم افزار ScanTransfer

نرم افزار جدید و رایگانی است که برای انتقال فایل ها و عکس و ویدیو از گوشی به کامپیوتر مورد استفاده قرار میگیرد و تنها باید این نرم افزار روی کامپیوتر نصب شود لذا نیازی به نصب برنامه دیگر روی گوشی و اتصال کابل نیست

نرم افزار Spectre Meltdown CPU Checker

6 تا از بهترین نرم افزارهای جدید کامپیوتر (13 / 11 / 96)
نرم افزار Spectre Meltdown CPU Checker

شکاف های امنیتی Meltdown و Spectre یکی از خطرناکترین حفره های امنیتی است که اخیرا کشف شده و روی بسیاری از پردازنده های جدید تاثیر گذاشته و باعث کاهش کارایی و بلکه موجب تاثیر گذاری منفی روی سیستم عامل می شود. وظیفه ی نرم افزار جدید Spectre Meltdown CPU Checker از شرکت معروف Ashampoo در واقع اسکن سیستم یا مشخصا پردازنده ها می باشد و همچنین تشخیص اینکه آیا سیستم دچار هر نوع شکاف امنیتی Meltdown یا Spectre شده است یا خیر؟ برنامه را اجراء کرده سپس روی start security check کلیک نمایید ، چند ثانیه منتظر بمانید تا فرایند اسکن به پایان برسد و نتیجه نمایش داده شود و همان طور که در تصویر بالا ملاحظه می فرمایید پردازنده نسبت به حفره Spectre موجب آسیب شده در حالیکه از شکاف Meltdown در امنیت است.

6 تا از بهترین نرم افزارهای جدید کامپیوتر (13 / 11 / 96)
نرم افزار Integrity Downloader

نرم افزار Integrity Downloader مانند یک مدیر دانلود عمل می کند ، با این برنامه هر چیزی را از اینترنت و از هر سایتی به سادگی و سرعت می توان دانلود کرد ، در این نرم افزار نیز طبق معمول نرم افزارهای مدیریت دانلود ، موقعه دانلود فایل ها تقسیم شده و سپس در آخر ترکیب می شوند لذا موجب افزایش سرعت دانلود می شود. ویژگی مهم در این نرم افزار این است که شما را از دانلود بدافزارها حفظ میکند ، به مجرد پیست لینک دانلود فایل ، اولا اقدام به اسکن کرده و مطمئن می شود که حاوی ویروس و بدافزار نباشد و اطلاعاتی از آن را مانند نوع فایل و نام و زمان ایجاد را نمایش می دهد. با زدن روی کلید دانلود Download ، دانلود مستقیم فایل شروع می شود و هنگام اتمام دانلود ، اسکن فایل را قبل از اجراء با ابزار VirusTotal آنلاین جهت تشخیص اینکه فایل مخرب است یا خیر ، نمایش می دهد.

نرم افزار Toolbar Terminator

6 تا از بهترین نرم افزارهای جدید کامپیوتر (13 / 11 / 96)
نرم افزار Toolbar Terminator

با این نرم افزار از شر تولبارهای Toolbars نرم افزارهایی که روی مرورگر هنگام نصب ایجاد می شود خلاص خواهید شد. این تولبارها شاید برای برخی از کاربران مفید باشد اما در کل تولبارهای ناخواسته موجب نارضایتی کاربران می شود لذا برنامه Toolbar Terminator خیلی راحت این مشکل را برطرف می کند ، بعد از اجراء به طور اتوماتیک مورد بررسی و اسکن قرار می دهد و نوارهای نصب شده روی مرورگرها را پیدا می کند و نمایش می دهد ، با زدن کلید Remove Selected از روی مرورگر خذف می شوند.

نرم افزار Vitomu

6 تا از بهترین نرم افزارهای جدید کامپیوتر (13 / 11 / 96)
نرم افزار Vitomu

نرم افزار Vitomu یک برنامه ویژه و بسیار ساده ایی است که با کمک آن می توانید صدا را از فایل های ویدیویی استخراج کنید. صدای موجود در ویدیو را می توان جدا کرده و به فرمت های MP3، M4A، OGG، FLAC و … تبدیل کرد و این زمانی که فایل ویدیویی داشته باشید و بخواهید صدا را از آن فایل بیرون بکشید ، مفید خواهد بود و می توان فایل صوتی را بدون اجراء ویدیو گوش داد. کار با این نرم افزار بسیار آسان بوده ، به مجرد اجراء با رابط کاربری ساده ایی روبرو خواهید شد که باید فایل ویدیویی را داخل برنامه کشیده و رها کنید یا به عبارتی درگ اند دراپ نمایید ، خیلی سریع آن را تشخیص داده و صدا را از آن جدا می کند ، بعد از اتمام کار می توانید صدا را گوش کنید و سپس داخل هر پوشه ایی ذخیره نمایید. از بخش تنظیمات Settings نیز می توان فرمت صوت را بعد از استخراج تغییر داد.

Loading...