درباره ما

عصر مجازی از کمپانی های چند منظوره در زمینه اینترنت و تبلیغات است که با هدف ارائه خدمات متمایز و ایجاد «حس خوب هیجان» در مرداد ماه سال 1385 فعالیت خود را آغاز کرده است. عصر مجازی بستری است برای ارائه تمامی انواع خدمات و محصولات مورداستفاده در زندگی روزمره ، خدماتی شامل وب سایت، ،اپلیکیشن موبایل ، تور مجازی ، تیزر ، واقعیت افزوده ، اینترنت اشیاء و کلاسهای آموزشی در طبق اخلاص قرار داده است. هدف ما در عصر مجازی ارائه بهترین خدمات و کالاها با بیشترین درصد کیفیت و تخفیف است تا امکان استفاده از بهترین‌ها را با بیشترین امکان دسترسی و هیجان برای همگان فراهم کنیم که همه این موارد با استفاده از قدرت خرید امکان‌پذیر شده است. ایجاد بستر مناسب تحت وب از طریق وب‌سایت عصر مجازی و همچنین ارائه خدمات روی گوشی‌ها و تبلت‌ها با استفاده از وب سایت عصر مجازی این امکان را به همراهان عصر مجازی می‌دهد تا در اسرع وقت و به ساده‌ترین شکل بتوانند به کلیه پیشنهادهای فعال در سایت دسترسی داشته باشند و از امکانات ارائه‌شده بهره ببرند.

مزایای همکاری با ما

هاست و دامین رایگان

بعد از ثبت قرارداد طراحی سایت با شرکت عصرمجازی به طور رایگان هاست و دامین در اختیار شما قرار می گیرد.

پشتیبانی فنی و محتوایی

شرکت عصر مجازی بعد از اتمام قرارداد طراحی سایت شما به طور رایگان به مدت یکسال خدمات پشتیبانی فنی و محتوایی ارائه می کند.

پرداخت اقساطی و ارزان

در شرکت ما لازم نیست همه ی پول را به صورت نقد پرداخت کنید بلکه میتوانید هزینه هارا طی چند مرحله به صورتی اقساطی پرداخت کنید.

تیم کاری ماهر و متعهد

کارمندان شرکت عصر مجازی به طور مرتب روی پروژه ها کار می کنند تا کار ها را به نحو احسن به اتمام برسانند.