در باره ما

صفحه اصلی » در باره ما

درباره عصر مجازی

عصر مجازی از کمپانی های چند منظوره در زمینه اینترنت و تبلیغات است که با هدف ارائه خدمات متمایز و ایجاد «حس خوب هیجان» در مرداد ماه سال 1385 فعالیت خود را آغاز کرده است. عصر مجازی بستری است برای ارائه تمامی انواع خدمات و محصولات مورداستفاده در زندگی روزمره ،  خدماتی شامل وب سایت، ،اپلیکیشن موبایل ، تور مجازی ، تیزر ، واقعیت افزوده ، اینترنت اشیاء و کلاسهای آموزشی در طبق اخلاص قرار داده است.

هدف ما در عصر مجازی ارائه بهترین خدمات و کالاها با بیشترین درصد کیفیت و تخفیف است تا امکان استفاده از بهترین‌ها را با بیشترین امکان دسترسی و هیجان برای همگان فراهم کنیم که همه این موارد با استفاده از قدرت خرید امکان‌پذیر شده است.


ایجاد بستر مناسب تحت وب از طریق وب‌سایت عصر مجازی و همچنین ارائه خدمات روی گوشی‌ها و تبلت‌ها با استفاده از وب سایت عصر مجازی این امکان را به همراهان عصر مجازی می‌دهد تا در اسرع وقت و به ساده‌ترین شکل بتوانند به کلیه پیشنهادهای فعال در سایت دسترسی داشته باشند و از امکانات ارائه‌شده بهره ببرند.


بسترسازی عصر مجازی تنها در حوزه مشتریان نبوده و جذب و نگهداری شرکان تجاری نیز به رویکردی مدرن صورت می‌پذیرد. امکانات ویژه، بستر ویژه همکاری متقابل با شرکای تجاری و ارائه اطلاعات و خدمات به آنان از مواردی است که در بخش همکاری با شرکای تجاری مدنظر عصر مجازی بوده و به آن توجه ویژه‌ای شده است.


هم‌اکنون عصر مجازی در 2 شهر بزرگ کشور یعنی تهران و قم مشغول به فعالیت و ارائه خدمات است. امید است با گسترش فعالیت‌های عصر مجازی در شهرهای مختلف، امکان خدمات‌رسانی به همه همیهنان عزیز در همه شهرها در آینده نزدیک فراهم شود.
 

 چشم‌انداز و مأموریت

هدف ما در عصر مجازی تبدیل‌شدن به بزرگ‌ترین بستر تجارت و تبلیغات در ایران است تا با استفاده از راه‌کار معرفی جدیدترین‌ها در سطح کشور و قیمت‌های مناسب بتوانیم بستر ارتباطی تمامی صاحبان کسب‌وکار با مشتریان بالقوه باشیم. ما معتقدیم تجارت الکترونیک و اینترنت، بسترهای دنیای جدیدی برای ارتباط این دو گروه و معرفی آنان به یکدیگر است. ما در عصر مجازی بزرگ‌ترین نقش را در این فضا ایفا خواهیم کرد.

ارائه خدمات خاص به مشتریان خاص

 

ارزش‌های عصر مجازی


مشتری، مشتری و مشتری

از روز اول در عصر مجازی هدف ما این بوده که بتوانیم مشتریان خود را راضی نگه داشته، سرویس و خدماتی مناسب به ایشان ارائه کنیم. هر روز تیم عملیاتی و پشتیبانی عصر مجازی به دنبال بهتر کردن راهکارهای خود در این حوزه هستند تا همواره کیفیت خدمات نوین خود را ارتقا داده و رضایت بیشتری به مشتریان خود ارائه کنند.


آدم‌های بزرگ شرکت‌های بزرگ را می‌سازند

ما به این جمله معتقدیم؛ بخصوص که عصر مجازی شرکتی کارآفرین و در زمره معدود شرکت‌های موفق و بزرگ حوزه تجارت الکترونیک در ایران است. عصر مجازی خانه افراد فعال، باذوق، متفکر، توانمند و کسانی است که می‌دانند و می‌توانند بسازند و رشد دهند. سعی می‌کنیم در این حوزه سردمدار باشیم و محیطی مناسب و باذوق و خلاقیت ایجاد کنیم.


وسواس در انتخاب همکاران تجاری

برای ما مهم است با چه کسانی هم سفریم و آیا این هم سفران همراه خوبی برای مشتریان ما خواهند بود یا خیر. تیم بازاریابی و فروش عصر مجازی در زمان عقد قرارداد همکاری، تمامی موارد را بصورت ریز و دقیق بررسی کرده تا از کیفیت خدمات و محصولاتی که به مشتریان ارائه خواهد شد اطمینان حاصل کنند. در تأیید این انتخاب همین بس که از درخواست‌های همکاری ورودی به شرکت عصر مجازی بیش از ۴۰٪ درخواست‌ها به مرحله بررسی پیشنهادها راه پیدا نکرده و در همان مرحله اول به علت نقص در خدمات یا محصول، توسط تیم عصر مجازی مردود می‌شوند.

زندگی با هیجان بیشتر

زندگی روزمره همان‌طور که از اسمش پیداست به‌ اندازه کافی یکنواخت است. ما در عصر مجازی وظیفه خود می‌دانیم این فضا را تغییر دهیم. هرروز می‌گردیم و می‌گردیم و می‌گردیم تا در این کشور بزرگ از جدیدترین مکان‌ها و محصولات به شما پیشنهاد دهیم. با ما از یکنواختی رها شوید.

 

آیــنـده هـــمین جــــاســت . . .

Powered by AsreMajazi.com